ONZE MENSEN

Rachel Heeringa

Rachel Heeringa

rachel.heeringa@psi-inkoop.nl
06 46 30 73 27

Edith Weersink

edith.weersink@psi-inkoop.nl
06 27 09 31 39

Niels Springeling

niels.springeling@psi-inkoop.nl
06 42 61 51 60

Lennard Zuijderwijk

lennard.zuijderwijk@psi-inkoop.nl
06 52 39 15 84

Ilona Bastiaans – Wispels

ilona.bastiaans@psi-inkoop.nl
038 303 16 22

Jan Tempert

jan.tempert@psi-inkoop.nl
06 13 34 24 74

Rick van Wilgen

rick.van.wilgen@psi-inkoop.nl
06 15 87 92 44

Maureen Abbink

maureen.abbink@psi-inkoop.nl
06 12 70 50 36

Jesse van de Weerdt

jesse.van.de.weerdt@psi-inkoop.nl
06 83 51 19 91

Anouk Lorist

anouk.lorist@psi-inkoop.nl
06 30 06 82 19

Andrea de Gama

andrea.de.gama@psi-inkoop.nl
06 14 29 78 04

Agnes van Heukelom

agnes.van.heukelom@psi-inkoop.nl
06 30 06 70 59

Tim van der Zande

tim.van.der.zande@psi-inkoop.nl
06 21 20 30 07

5 verhalen die elke aanbestedingsadviseur moet lezen
 

Dit moet je weten over aanbesteden
 

close-link